Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Fast videnskabeligt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Abbiati, Giuseppe Adjunkt abbiati@eng.au.dk +4593521751 3210
Abkar, Mahdi Adjunkt abkar@eng.au.dk +4593521694 3210
Agarwala, Shweta Adjunkt shweta@eng.au.dk +4593521874 5125
Aghababaei, Ramin Adjunkt aghababaei@eng.au.dk +4593508956 3210
Alibrandi, Umberto Lektor umbertoalibrandi@eng.au.dk +4522967726 3210
Ambye-Jensen, Morten Adjunkt maj@eng.au.dk +4593508009 5250
Anastasakis, Konstantinos Adjunkt kanastasakis@eng.au.dk +4593508945 5250
Andersen, Lars Vabbersgaard Professor lva@eng.au.dk +4531121781 3210
Aranha, Diego F. Adjunkt dfaranha@eng.au.dk +45 91 88 14 46 5125
Balling, Ole Ingeniørdocent oba@eng.au.dk +4521702863 3210
Bentien, Anders Professor bentien@eng.au.dk +4530369515 5794
Biller, Patrick Adjunkt pbiller@eng.au.dk +4552745340 5250
Bochtis, Dionysis Seniorforsker dionysis.bochtis@eng.au.dk +4524260143
Boudjadar, Jalil Adjunkt jalil@eng.au.dk +4593508726 5341
Andresen, Gorm Bruun Lektor gba@eng.au.dk +4529426179 3210
Bräuner, Lars Erik Lektor lb@eng.au.dk +4541893183 3210
Budzik, Michal Kazimierz Lektor mibu@eng.au.dk +4541893217 3210
Catalano, Jacopo Adjunkt jcatalano@eng.au.dk +4523354693 5794
Chen, Menglin Lektor menglin@eng.au.dk +4520289506 3141
Dias, Marcelo Azevedo Adjunkt madias@eng.au.dk +4593508876 3210
Drazevic, Emil Adjunkt edrazevic@eng.au.dk +4593508345 5794
Dyrmann, Mads Adjunkt madsdyrmann@eng.au.dk 5125
Escalona Franco, Jose Luis Lektor escalona@eng.au.dk 3210
Eser, Bekir Engin Adjunkt bekireser@eng.au.dk +4552824813 3141
Esterle, Lukas Adjunkt lukas.esterle@eng.au.dk +4522464893 5341
Feilberg, Anders Lektor af@eng.au.dk +4530896099 5112
Georgakis, Christos Thomas Professor cg@eng.au.dk +4551157478 3210
Greiner, Martin Professor greiner@eng.au.dk +4521491002 3210
Sørensen, Claus Aage Grøn Seniorforsker claus.soerensen@eng.au.dk +4522827547 5125
Guo, Zheng Lektor guo@eng.au.dk +4587155528 3141, 01.18
Hafner, Sasha D. Lektor sasha.hafner@eng.au.dk +4593508871 5112
Hallerstede, Stefan Lektor sha@eng.au.dk +4541893345 5341
Hansen, Michael Jørgen Seniorrådgiver michaelj.hansen@eng.au.dk +4521622710 5112
Heck, Martijn Lektor mheck@eng.au.dk +4521186394 5125
Hinge, Mogens Lektor hinge@eng.au.dk +4522770555 5794
Hjorth, Maibritt Studieleder maibritt.hjorth@eng.au.dk +4540825988 3210, 04.192
Iosifidis, Alexandros Lektor ai@eng.au.dk +4593508875 5125
Jacobsen, Rune Hylsberg Lektor rhj@eng.au.dk +4541893252 5341
Jakobsen, Henning Sejer Videnskabelig assistent sejer@eng.au.dk +4527851369 3210
Jensen, Allan Leck Seniorforsker alj@eng.au.dk +4522161662 5125
Jensen, Henrik Myhre Sektionsleder, Professor, dr. techn. hmj@eng.au.dk +4541893215 3210
Johannsen, Ib Adjungeret lektor ibj@eng.au.dk +4521356050
Johansen, Peter Lektor pj@eng.au.dk +4541893234 5125
Kai, Peter Seniorrådgiver peter.kai@eng.au.dk +4593508622 5112
Kara, Selin Lektor selin.kara@eng.au.dk +4522378964 3142
Karstoft, Henrik Ingeniørdocent hka@eng.au.dk +4541893270 5125
Kayacan, Erdal Lektor erdal@eng.au.dk +4593521062 5341
Kidmose, Preben Ingeniørdocent pki@eng.au.dk +4541893321 5125
Kirkegaard, Poul Henning Professor phk@eng.au.dk +4523359223 3210
Knudsen, Michael Dahl Adjunkt mdk@eng.au.dk +4542405154 3210, 05.155
Kofoed, Michael Vedel Wegener Forsker mvk@eng.au.dk +4593521051
Kristensen, Erik Fløjgaard Akademisk medarbejder erikf.kristensen@eng.au.dk +4522668217 3210
Kristensen, Kasper Vita Adjunkt kasper.kristensen@eng.au.dk 5112
Kristensen, Martin Professor mk@eng.au.dk +4541893258 5125
Krogh, Peter Gall Professor pkrogh@eng.au.dk +4593508391 3210
Larsen, Jakob Juul Lektor jjl@eng.au.dk +4541893273 5125
Larsen, Peter Gorm Professor pgl@eng.au.dk +4541893260 5341
Lock, Nina Lektor nlock@eng.au.dk +4593521816 5794
Lucani Rötter, Daniel Enrique Lektor daniel.lucani@eng.au.dk +4593508763 5341
Madsen, Jens Kargaard Sektionsleder, Ingeniørdocent jkm@eng.au.dk +4541893280 5125
Madsen, Søren Peder Lektor sma@eng.au.dk +4541893178 3210
Moradi, Farshad Lektor moradi@eng.au.dk +4541893344 5125
Møller, Henrik Bjarne Seniorforsker henrikb.moller@eng.au.dk +4540531596
Navarro Guerrero, Nicolas Adjunkt nng@eng.au.dk +4593509002 5125
Nygaard, Jens Vinge Lektor jvn@eng.au.dk +4541893170 3141
Nyholm Jørgensen, Rasmus Seniorforsker rnj@eng.au.dk +4521628277 5125
Nyord, Tavs Seniorrådgiver tavs.nyord@eng.au.dk +4520605533 5112
Nørremark, Michael Seniorrådgiver michael.norremark@eng.au.dk +4521846047 8210
Osterhaus, Werner Professor werner.osterhaus@eng.au.dk +4541893228 3210
Ottosen, Lars Ditlev Mørck Sektionsleder, Professor (MSO) ldmo@eng.au.dk +4551371671 3141
Pakanen, Minna Anneli Adjunkt mpakanen@eng.au.dk +4522967430 3210
Pedersen, Christian Fischer Lektor cfp@eng.au.dk +4541893318 5341
Pedersen, Mikkel Melters Adjunkt mmp@eng.au.dk +4551948975 3210
Pedersen, Pernille Klarskov Adjunkt klarskov@eng.au.dk +4593521158 5125
Petersen, Steffen Lektor stp@eng.au.dk +4541893347 3210
Philips, Jo Adjunkt jo.philips@eng.au.dk +4593521569 5250
Ramanujan, Devarajan Adjunkt devr@eng.au.dk +4593508848 3210
Rasmussen, Majken Kirkegård Adjunkt mkirkegaard@eng.au.dk +4540623043 3210
Rasmussen, Morten Dam Viceinstitutleder mdr@eng.au.dk +4525152755 3210
Rong, Li Adjunkt li.rong@eng.au.dk +4593508390 3210
Schmiegel, Jürgen Lektor schmiegl@eng.au.dk +4587155782 05.173
Schultz, Carl Peter Leslie Adjunkt cschultz@eng.au.dk +4593508809 5341
Scoma, Alberto Lektor as@eng.au.dk +4561393123 5250
Skibniewski, Miroslaw Jan Professor mirek@eng.au.dk +4593508676 3210
Sommer, Sven Gjedde Professor sgs@eng.au.dk +4593521525 5112
Spillner, Edzard Lektor e.spillner@eng.au.dk +4521186396 3141
Stutz, Hans Henning Adjunkt hhs@eng.au.dk +4528992207 3210
Sørensen, Kenny Kataoka Ingeniørdocent kks@eng.au.dk +4541893201 3210
Thiesson, Bo Adjungeret professor thiesson@eng.au.dk 3210
Tørring, Thomas Adjunkt thomast@eng.au.dk +4561718186 3141
Ulfkjær, Jens Peder Lektor jpu@eng.au.dk +4541893197 3210
Vergeynst, Leendert Adjunkt leendert.vergeynst@eng.au.dk +4550577938
Victoria Perez, Marta Adjunkt mvp@eng.au.dk +4522631595 3210
Wagner, Stefan Rahr Lektor sw@eng.au.dk +4541893254
Wandahl, Søren Sektionsleder, Ingeniørdocent swa@eng.au.dk +4541893216 3210
Ward, Alastair James Akademisk medarbejder alastair.ward@eng.au.dk +4541122494
Wei, Zongsu Adjunkt zwei@eng.au.dk +4593522047 5250
Wu, Min Adjunkt mnwu@eng.au.dk +4525683769 3210
Yildirim, Halid Can Lektor halid.yildirim@eng.au.dk +4520995990 3210
Zhang, Guoqiang Professor guoqiang.zhang@eng.au.dk +4525481821 2330
Zhang, Qi Lektor qz@eng.au.dk +4541893253 5341
Zhang, Xuping Lektor xuzh@eng.au.dk +4541893167 3210
Zhang, Zili Adjunkt zili_zhang@eng.au.dk +4593508334 3210
Zito, Domenico Professor domenico.zito@eng.au.dk +4593508581 5125

Teknisk administrativt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Mogens Odgaard Sekretariatetsmedarbejder mogens@eng.au.dk 3210, 04.087
Bijl, Lilian van der Sekretariatsleder lbijl@eng.au.dk +4524858251 3210, 04.085
Brka, Azra Becic Sekretariatsmedarbejder abb@eng.au.dk +4593508845 3210, 04.087
Bruun, Jesper Kommunikationspartner bruun@eng.au.dk +4542404140 3210
Bødskov, Lene Birksø Sekretariatsmedarbejder lbb@eng.au.dk +4593508868 3210
Christensen, Christian Bech R&D Engineer cbc@eng.au.dk 5125
Drysdale, Andy Program Manager adr@eng.au.dk +4530271723 3210, 04.083
Dyekjær, Thomas Laborant thdy@eng.au.dk 5250
Feldberg, Thomas Laborant feldberg@eng.au.dk +4551444889 5794
Greiner, Claudia Laborantpraktikant claudia.greiner@eng.au.dk
Grønbæk, Heidi Laborant hg@eng.au.dk +4520120567 5110
Hansen, Anja Torup Sekretariatsmedarbejder anja.toruphansen@eng.au.dk +4525370837 321
Hansen, Mette Stig Sekretariatsmedarbejder msha@eng.au.dk +4541893028 3210, 04.082
Hansen, Per Wiborg Tekniker pwh@eng.au.dk +4525179368 L30, 8210
Hastrup, Gitte Laboratoriekoordinator gh@eng.au.dk +4525301364 5250
Jensen, Iben Charlotte Stensgaard Laborant ibens@eng.au.dk 3141
Jensen, Mogens Driftstekniker mogj@eng.au.dk +4521694133 8907
Johansen, Kim Møller Laborant k.m.johansen@eng.au.dk +4593508992 3141
Kangas, Jonas PR-Chef jonas@eng.au.dk +4593521819 3210
Kjeldsen, Theis Ajs Maskinmester tak@eng.au.dk +4526854674
Kristensen, Jens Kr Landbrugstekniker jkk@eng.au.dk +4525116175 8210
Kristensen, Rikke Skovbjerg Sekretariatsmedarbejder rskr@eng.au.dk +4541893065 3210, 04.087
Kristensen, Stine Winther Uddannelsesplanlægger stinek@eng.au.dk +4593508928
Larsen, Hanne Østergård Technical Manager hanne.larsen@eng.au.dk +4522356958 3141
Larsen, Line Vestergaard Kontorassistent livl@eng.au.dk +4593508050 8907
Laursen, Torben Harregaard Maskinmester tl@eng.au.dk +4520634119 L38
Leka, Serena Project Manager sela@eng.au.dk +4593509014 3210
Lund Højer, Morten Sekretariatsmedarbejder mlh@eng.au.dk +4593508145 3210, 04.082
Lykke, Peter Harling Business Relations and Partnership ply@eng.au.dk +4541893325 5341
Macedo, Hugo Daniel Akademisk medarbejder hdm@eng.au.dk 5341
Madary, Ahmad Teknisk assistent amadary@eng.au.dk 3210
Miehe, Michaela AC-TAP miehe@eng.au.dk +4593521659 3141
Mortensen, Henrik Landbrugstekniker henrik.mortensen@eng.au.dk +4522668216 8210
Møller Hansen, Mogens Driftsleder mogensm.hansen@eng.au.dk +4520762732 8907
Nielsen, Finn Tekniker finn.nielsen@eng.au.dk +4587157867 L38
Nielsen, Kirsten Vang Health Technology Research Business Manager kvn@eng.au.dk +4593508355 3141
Nielsen, Nanna Søndberg Lindberg Breum Bioanalytiker nanna@eng.au.dk +4593521867 3141
Nielsen, Peter Storegård Landbrugstekniker psn@eng.au.dk +4541122946 L30
Nielsen, Steen Projektleder sni@eng.au.dk +4525100422 3210
Pedersen, Maja Staffeldt Laborant majasp@eng.au.dk +4593508721 5250
Søby, Jon Sekretariatsmedarbejder joso@eng.au.dk +4522375356 3210, 04.087
Søndergaard, Heidi Kommunikationspartner hs@eng.au.dk +4541893301 3210, 04.082
Sørensen, Janni Ankerstjerne Laboratoriefunktionær jaas@eng.au.dk +4593508007 5250
Sørensen, Michelle Leganger Juul Laborant mljs@eng.au.dk +4593521857 3141

Post Docs

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Acharya, Kartikeya Satish Postdoc ksacharya@btech.au.dk +4593521804 8001, Innovatorium, DBD
Arabkoohsar, Ahmad Postdoc aak@eng.au.dk 3210
Aryal, Nabin Postdoc aryalnabin@eng.au.dk +4520655415 5250
Bagheri Tookanlou, Parisa Postdoc pbagheri@eng.au.dk L30
Barbato, Marta Postdoc marta.barbato@eng.au.dk 5250
Barfod, Adrian Postdoc adrianbarfod@eng.au.dk +4593531937 5125
Bonefeld, Birgit E. Postdoc birgit@eng.au.dk +4522901180 5250
Caceres Najarro, Marleny Postdoc mcaceres@eng.au.dk 5250
Christensen, Christian Bech R&D Engineer cbc@eng.au.dk 5125
Degli Eredi, Iterio Postdoc ideglieredi@eng.au.dk +4542838911 5125
Feng, Lu Postdoc lufeng@eng.au.dk L38
Fenini, Filippo Postdoc ffenini@eng.au.dk 5794
Friis, Jakob Ege Postdoc friis@eng.au.dk 5794
Fuchs, Andrea Postdoc fuchs@eng.au.dk +4593521153 5112
Hedegaard, Rasmus Elbæk Postdoc reh@eng.au.dk 3210
Henriksen, Martin Lahn Postdoc lahn@eng.au.dk 5794
Hernandez Marcano, Nestor Javier Postdoc nh@eng.au.dk +4551200349 5341
Hsieh, Chia-Wen Postdoc chsi@eng.au.dk +4550650944 5250
Huang, Lei Postdoc lei.huang@eng.au.dk 3141
Huynh, Hai Au Postdoc haiau@eng.au.dk +4593521845 5125
Hänsel, Andreas Postdoc a.hansel@eng.au.dk 5125
Jørgensen, Mathias Lindh Postdoc mlindh@eng.au.dk
Kamari, Aliakbar Postdoc ak@eng.au.dk 3210
Kasper, Pernille Postdoc peka@eng.au.dk 5110
Khooban, Mohammad Hassan Postdoc khooban@eng.au.dk +4550253999 5341
Laursen, Morten Stigaard Postdoc msl@eng.au.dk 5125
Malekan, Mohammad Postdoc mm@eng.au.dk +4593522009 3210
Mikkelsen, Kaare Postdoc mikkelsen.kaare@eng.au.dk 5125
Nascimento Duplat, Daniel Postdoc daniel.duplat@eng.au.dk 5125
Nielsen, Lars Postdoc ln@eng.au.dk 5125
Nikolic, Miroslav Postdoc mirn@eng.au.dk 5250
Osterman, Gordon Kenrick gko@bios.au.dk
Pelloux-Prayer, Johan Michel Alain Postdoc johanpp@eng.au.dk 5125
Rezaei Tabar, Yousef Postdoc tabar@eng.au.dk +4550273410 5125
Severino, Raffaele Roberto Postdoc raffaele.severino@eng.au.dk 5125
Smith, Aidan Mark Postdoc aidan.smith@eng.au.dk +4593521215 L38
Thule, Casper Postdoc casper.thule@eng.au.dk 5341
Tirunehe, Gossaye Weldegiorgis Postdoc got@eng.au.dk +4591749320
Tran-Jørgensen, Peter Würtz Vinther Postdoc pvj@eng.au.dk +4521142730 5341
Troest, Bettina Postdoc bebj@eng.au.dk 5794
Vester-Petersen, Joakim Postdoc jvepe@eng.au.dk +4593521689 3210
Xu, Guixian Postdoc guixian@eng.au.dk 5125
Zamani, Milad Postdoc mzamani@eng.au.dk 5125
Zhang, Yan Postdoc yanzhang@eng.au.dk 3141
Zhao, Kai Postdoc kaizhao@eng.au.dk +4593521701 3210

Ph.d.-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Alam, Mehmood Ph.d.-studerende mehmood.alam@eng.au.dk +4531884164 5341, 28
An, Pengli Ph.d.-studerende pengli_an@eng.au.dk
Andersen, Camilla Arndal Ph.d.-studerende caro@eng.au.dk
Andersen, Emil Ph.d.-studerende emil.andersen@eng.au.dk
Becker, Hanna Brigitte Ph.d.-studerende hanna.becker@eng.au.dk
Bozcan, Ilker Ph.d.-studerende ilker@eng.au.dk
Bucinskas, Paulius Ph.d.-studerende pb@eng.au.dk
Chen, Guoxing Ph.d.-studerende guoxing.chen@eng.au.dk +4591752108
Cordellier, Alex Ph.d.-studerende alex.cordellier@eng.au.dk +4526700846 3141
Dahl, Magnus Ph.d.-studerende magnus.dahl@eng.au.dk 3210, 05.151
Dai, Rongrong Ph.d.-studerende diana@eng.au.dk
Dalby, Frederik Rask Ph.d.-studerende fd@eng.au.dk
Dannesboe, Christian Ph.d.-studerende chda@eng.au.dk +4541893304
Engel, Jennifer Ph.d.-studerende j.engel@eng.au.dk
Farkhani, Sadaf Ph.d.-studerende farkhanis@eng.au.dk
Fehér, Marcell Ph.d.-studerende sw0rdf1sh@eng.au.dk
Filsoof, Oliver Tierdad Ph.d.-studerende otf@eng.au.dk +4542368323
Foldager, Frederik Ph.d.-studerende ffo@eng.au.dk +4591892291
Gautam, Khem Raj Ph.d.-studerende krg@eng.au.dk
Gisladottir, Arnthrudur Ph.d.-studerende arg@eng.au.dk
Hachow Motta dos Passos, Natália Ph.d.-studerende nhm@eng.au.dk
Hansen, Christoffer Bjerremand Ph.d.-studerende xoffer@eng.au.dk 5250, 019
Hassan Hire, Jaamac Ph.d.-studerende jhh@eng.au.dk +4543251107
Hauge Broholt, Thea Ph.d.-studerende thb@eng.au.dk
Heidari, Negar Ph.d.-studerende negar.heidari@eng.au.dk
Heide-Jørgensen, Simon Ph.d.-studerende shj@eng.au.dk +4560180352
Heiselberg, Kasper Ph.d.-studerende kheiselberg@eng.au.dk 3210, Navitas
Hobisch, Markus Ph.d.-studerende hobisch@eng.au.dk
Hosseini, Seyedsina Ph.d.-studerende hosseini@eng.au.dk
Huang, Tao Ph.d.-studerende au640509@eng.au.dk
Hvass, Benjamin Salling Ph.d.-studerende bsh@eng.au.dk
Høeg, Christian Elkjær Ph.d.-studerende ceh@eng.au.dk
Jensen, Mads Borgbjerg Ph.d.-studerende mbje@eng.au.dk
Jensen, Stina Rask Ph.d.-studerende srj@eng.au.dk
Johansen, Martin Bundgaard Ph.d.-studerende bundgaard@eng.au.dk
Kabel, Thomas Ph.d.-studerende tk@eng.au.dk
Kamp, Jesper Nørlem Ph.d.-studerende jk@eng.au.dk +4593508549 5250, 209
Kania, Jakub Gabriel Ph.d.-studerende jgk@eng.au.dk
Kjeldgaard, Solveig Ph.d.-studerende solveig@eng.au.dk 5794
Knudsen, Jannie Ph.d.-studerende jahs@eng.au.dk
Kozarcanin, Smail Ph.d.-studerende sko@eng.au.dk +4522324470
Kristoffersen, Julie Carøe jck@eng.au.dk
Kuldeep, Gajraj Ph.d.-studerende gkuldeep@eng.au.dk
Kulik, Tomas Ph.d.-studerende tomaskulik@eng.au.dk
Larsen, Camilla Kjeldgaard Ph.d.-studerende camillakjeldgaard@eng.au.dk
Laursen, Kjeld Ph.d.-studerende laursen@eng.au.dk
Lemes Perschke, Yolanda Maria Ph.d.-studerende ymlp@eng.au.dk
Li, Beidi Ph.d.-studerende beidi.li@eng.au.dk
Li, Ziqian Ph.d.-studerende ziqian@eng.au.dk
Liljenhjerte, Johannes Ph.d.-studerende jl@eng.au.dk +4561782242
Liu, Hailiang Ph.d.-studerende hll@eng.au.dk +4520715820
Liu, Jianhui Ph.d.-studerende jianhui.liu@eng.au.dk
Lundager, Katrine Ph.d.-studerende klundager@eng.au.dk +4540516854 5125
Ma, Xiaohui Ph.d.-studerende xma@eng.au.dk
Madsen, Emil Ph.d.-studerende ema@eng.au.dk +4520741573
Madsen, Simon Leminen Ph.d.-studerende slm@eng.au.dk
Matejícka, Lubomír Ph.d.-studerende lmat@eng.au.dk +4550334644
Neve, Hasse Højgaard Ph.d.-studerende hn@eng.au.dk +4528791838
Nielsen, Andreas Holm Ph.d.-studerende ahn@eng.au.dk
Nielsen, Lars Ph.d.-studerende lani@eng.au.dk
Nilsson, Rene Søndergaard Ph.d.-studerende rn@eng.au.dk
Noor, Mariam Abdi Ph.d.-studerende noor@eng.au.dk +450813586
Overby, Jens Ph.d.-studerende jens.overby@eng.au.dk +4521920526
Pedersen, Jacob Nedergaard Ph.d.-studerende jnp@eng.au.dk +4525522262 3141, 1.24
Pedersen, Johanna Maria Ph.d.-studerende jp@eng.au.dk +4593508869
Purup, Pil Brix Ph.d.-studerende pil@eng.au.dk
Rashidi, Amin Ph.d.-studerende a.rashidi@eng.au.dk +4593509025
Ringgaard, Kasper Ph.d.-studerende kri@eng.au.dk +4593508847
Romio, Cristiane Ph.d.-studerende cristiane.romio@eng.au.dk
Ronchini, Margherita Ph.d.-studerende m.ronchini@eng.au.dk
Röllig, Robert Ph.d.-studerende roellig@eng.au.dk
Schmermund, Luca Ph.d.-studerende luca.schmermund@eng.au.dk
Schwenk-Nebbe, Leon Joachim Ph.d.-studerende leonsn@eng.au.dk +4593521893
Shi, Liping Ph.d.-studerende liping@eng.au.dk
Simonsen, Thomas Rye Ph.d.-studerende thrs@eng.au.dk +4587412461 3210, 04.106
Skovsen, Søren Ph.d.-studerende ssk@eng.au.dk +4530236663 5125, E301
Skovsgård, Simon Peter Hald Ph.d.-studerende sphs@eng.au.dk +4550730251
Souza dos Passos, Juliano Ph.d.-studerende jsp@eng.au.dk
Spasaro, Michele Ph.d.-studerende michele.spasaro@eng.au.dk
Sørensen, Rene Arendt Ph.d.-studerende ras@eng.au.dk
Tarpø, Marius Glindtvad Ph.d.-studerende martar@eng.au.dk
Thomsen, Dan Kielsholm Ph.d.-studerende dkt@eng.au.dk
Tønning, Peter Ph.d.-studerende toenning@eng.au.dk
Vestergaard, Rasmus Ph.d.-studerende rv@eng.au.dk
Vigsø, Michael Bonnerup Ph.d.-studerende mvigso@eng.au.dk
Villa-Henriksen, Andrés Ph.d.-studerende avh@eng.au.dk
Yazdani, Niloofar Ph.d.-studerende n.yazdani@eng.au.dk +4520804643
Zhao, Xiaobo Ph.d.-studerende xiaobo.zhao@eng.au.dk
Zhu, Kun Ph.d.-studerende kunzhu@eng.au.dk +4522876091